To już pewne! Wiemy jak będzie wyglądał iPhone 8

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zastanawiasz się jak będzie wyglądał nowy iPhone 8? Zobacz najnowsze zdjęcia oraz informacje, które wyciekły do sieci.

Obecnie każdego dnia serwowane nam są plotki dotyczące tego jak będzie wyglądał nowy iPhone 8. Jego premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku wraz z pozostałymi modelami, które mają nosić nazwę iPhone 7S oraz iPhone 7S Plus. Sam iPhone 8 ma być przełomowym smartfonem marki Apple ze względu na jego 10 rocznicę powstania.

iPhone 7S, 7S Plus i iPhone 8

Źródło: forbes.com

Jeśli wierzyć ostatnim przeciekiem to właśnie tak prezentować będą się wszystkie wymienione wyżej modele, które pojawią się w tym roku. Już w poprzednich latach plotki i przecieki często się potwierdzały, dlatego w tym roku najprawdopodobniej będzie tak samo. Chociaż Apple wdrożyło ostatnio nową politykę przeciwko wyciekom informacji to jednak informatorzy są zgodni co do iPhona’a 8.

iPhone 8 bez fizycznego przycisku

Jak można łatwo zauważyć iPhone 8 wyróżnia się na tle iPhona 7S i 7S Plus – jego ekran wykonany w technologi OLED zajmuje całą powierzchnię przedniego panelu oraz nie posiada przycisku znanego z poprzednich wersji iPhona. Przekątna smartfona ma mieć, aż 5,8 cala, a jego wymiary mają być niewiele większe od obecnej mniejszej wersji iPhona.

iPhone 8

Źródło: techhive.com

Jednak sam przycisk jak donoszą ostatnie źródła nie zniknie jednak z iPhona – będzie pełnił rolę wirtualnego odcisku palca, który może być wbudowany w ekran. Jeżeli tak się stanie, iPhone będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie smartfonem na rynku, który wyprzedzi znacznie konkurencję.

Iphone 8 będzie wykonany z przodu oraz z tyłu ze szkła tak jak miało to miejsce we wcześniejszych modelach. Jego wykończenie ma być jednak z metalu, dzięki czemu cała konstrukcja będzie wytrzymała i elegancka.

Co w środku?

Sam rocznicowy model ma być także wyposażony w bezprzewodowe ładowanie, jednak funkcji tej doczekają się także pozostałe nowe iPhony. Znajdziemy tam także najnowszy procesor Apple A11 zgodny z 64 bitami, nową podwójną kamerę do rozszerzonej rzeczywistości, powiększoną prawie dwukrotnie baterię oraz skaner tęczówki mający dodatkowo zabezpieczać iPhona. Całość oczywiście będzie pracować w oparciu o system iOS 11, który został ostatnio zaprezentowany.

Nowości zapewne będzie więcej i sprawią one, że nowy model jak zwykle będzie w oczach firmy, inwestorów i klientów najlepszym, najszybszym i oczywiście najdroższym iPhonem w historii.

Cena i dostępność

Sama cena smartfona ma wynieść ponad 1000$, a jego dostępność ma być opóźniona względem pozostałych modeli. Iphone 8 pojawić ma się w sprzedaży na rynku dopiero w październiku.

Kupicie go?