Duolife Prosugar, czyli suplementy dla diabetyków

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Dieta cukrzycowa wymaga ścisłego przestrzegania kilku zasad. Diabetyk powinien spożywać regularne posiłki o niskim indeksie glikemicznym. Jakie suplementy dla diabetyków są dostępne na polskim rynku?

Nadmiar cukru w diecie

Nadmiar cukru w diecie jest szkodliwy nie tylko dla diabetyków. Zbyt duża ilość cukru w diecie może prowadzić do hiperglikemii i uszkodzenia mięśnia sercowego, a także przyczynia się do rozwoju miażdżycy i nadciśnienia tętniczego. Nadmiar cukru prowadzi do otyłości i może zwiększyć ryzyko zawału serca i udaru mózgu oraz depresji.

Dieta dla diabetyka

Dieta dla cukrzyków to dieta, która ma zadanie wyregulować poziom cukru w organizmie. Spożywane produkty powinny być niskokaloryczne, niskotłuszczowe i posiadać niski indeks glikemiczny. Dieta powinna być bogata w produkty, które pomagają obniżyć poziom cholesterolu i regulują metabolizm. Ważne dla cukrzyków pierwiastki to magnez oraz chrom, których dobrym źródłem jest ciemne pieczywo, siemię lniane, pestki dyni, a także jogurty i kefiry.

Zdrowe zamienniki dla cukru i suplementy dla diabetyków

Niskokaloryczne suplementy dla diabetyków, które pozwalają zastąpić cukier w pożywieniu to między innymi ksylitol, erytrytol oraz stewia. Inne dostępne na polskim rynku zamienniki dla cukru to tagatoza, syrop daktylowy, melasa z karobu oraz syrop z agawy. Diabetycy, którzy często sięgają po produkty wysokoprzetworzone, są narażeni na niedobory witamin i minerałów. Suplementacja jest wskazana zimą i wczesną wiosną, kiedy podaż witamin i mikroelementów w diecie jest mniejsza, a także w przypadku cukrzyków w podeszłym wieku. Szczególnie polecane są naturalne preparaty bogate w:

  • chrom
  • cynk
  • nienasycone kwasy tłuszczowe
  • witaminę B12
  • kwas foliowy
  • kwas alfaliponowy
  • antyoksydanty

Suplementy dla diabetyków – Duolife ProSugar

DuoLife ProSugar to naturalny suplement diety, który skutecznie reguluje metabolizm cukru oraz poziom cholesterolu we krwi. Preparat stanowi źródło witamin, minerałów oraz mikro i makroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Formuła DuoLife ProSugar oparta jest o ekstrakty z morwy białej i między innymi takie składniki jak patagońskie jagody Maqui Berry oraz nasiona chia. Suplement pomaga w zaburzeniach metabolizmu, przyspiesza spalanie kalorii, reguluje poziom cukru we krwi oraz wpływa pozytywnie na pracę układu moczowego.

Przeczytaj więcej o DuoLife ProSugar w artykule https://duolife.us/be-healthy-with-duolife-products.