Tarot Online – co to takiego?

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Napewno już, gdzieś obiło Ci się samo słowo Tarot, ale czy wiesz czym jest Tarot Online? Jeśli nie, to w tym artykule znajdziesz informacje.

Tarot to karty, które na samym początku służyły tylko do gry karcianej – Tarok. Dopiero w XVIII wieku karty te zaczęto używać do wróżenia, a w XIX oraz XX wieku rozwinęła się szeroko rozumiana ezoteryka. Obecnie w klasycznej talii mamy 78 kart, które dzielą się na Wielkie Arkana oraz Małe Arkane. Skoro już mniej więcej wiesz czym jest Tarot teraz zabieramy Cię w podróż po Tarot Online, czyli aplikacji, która umożliwi stawanie kart w świecie wirtualnym.

Jak działa Tarot Online?

Tarot Online jest dokładnie tak samo skuteczny jak tradycyjna wersja i działa na tych samych zadach  Przede wszystkim chodzi tutaj o losowość i pamięć. Pierwsza czynność przed wylosowanie karty Tarot to przetasowanie całej talii i jest to niezwykle ważne. Karta bowiem, która zostanie przez Ciebie wybrana powinna być całkowitą zagadką. Algorytm stworzony na Tarot Online właśnie to zapewnia i na 100% nie wylosujesz tej samej karty na to samo pytanie. Natomiast pamięć to podświadomy umysł, który zawsze pamięta położenie kart. Na aplikacji Twoja podświadomość będzie korzystać z nieświadomości zbiorowej, dzięki czemu będzie ona wiedziała jaka karta, kiedy oraz gdzie si≥ę znajduję.

Czy Tarot Online rzeczywiście działa?

Jeśli zastanawiasz się czy Tarot Online może być skuteczny to wcale się nie dziwimy. Działa on tak samo jak każda inna forma wróżenia z kart. Tutaj jednak nie potrzebujemy bezpośredniego kontaktu, co może być dla wielu z Was korzyścią. Nie każdy bowiem chce się dzielić się swoimi problemami i pragnieniami z obcą osobą. Chcesz więcej przeczytać na ten temat odwiedź bloga na Tarot Online!

Aplikacja Tarot Online – więcej możliwości

Stawanie kart wiąże się z rozkładami, które trudno samemu ułożyć. Aplikacja Tarot Online pozwala nam na korzystanie już z istniejących rozkładów, które są autorskie i stworzone przez profesjonalistów. Znajdziesz tutaj rozkład:

 1. Prosty na jedną kartę,
 2. Klasyczny na 3 karty,
 3. Astrologiczny,
 4. Tak/Nie,
 5. Na miłość,
 6. Na przyszłość,
 7. Na decyzje,
 8. Na teraz,
 9. Na relacje,
 10. Krzyż celtycki,
 11. Partnerski,
 12. Na zdrowie,
 13. Piramidy czy rozkłady okazjonalne.

Jeśli, więc chcesz poznać swoją przyszłość, przeszłość, teraźniejszość lub zapytać o inną osobę zachęcamy do zadania pytania na Tarot Online, który w ciagu paru chwil da Ci odpowiedź, na której Ci zależy. Oprócz tego możesz wykupić profesjonalna interpretacje wykonaną przez tarocistów.