Tesla, czyli motoryzacja przyszłości

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Tesla to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji samochodów elektrycznych. Firma funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym już 15 lat! Czym charakteryzują się nowoczesne samochody marki Tesla?

Samochody marki Tesla – cechy charakterystyczne

Czym charakteryzują się samochody marki Tesla, określane jako auta przyszłości? To auta elektryczne klasy średniej – wyższej, o luksusowym design i innowacyjnym sposobie ładowania. Pierwszym masowo produkowanym elektrycznym sedanem klasy Premium, który wyszedł z fabryki Tesli, jest Model S. To samochód, który na zawsze zmienił wizerunek samochodów elektrycznych i zaprzeczył wielu stereotypom dotyczącym aut hybrydowych. Auto osiąga przyspieszenie do setki w 5,6 sekund i wytrzymuje 300 mil na jednym ładowaniu baterii.

Tesla to także:

  • Ekologia
  • Niezawodność
  • Bezpieczeństwo

Samochody kalifornijskiego koncertu znalazły się w rankingu najlepszych samochodów świata. Uczestnicy badania oceniali samochody pod względem wielu aspektów. Aż 92% respondentów stwierdziło, że gdyby miało ponownie wybierać samochód, kupiliby Teslę. Auto było wysoko punktowane w rankingach dotyczących przyspieszenia, komfortowej jazdy oraz ekologicznego charakteru. W zestawieniu znalazły się także między innymi auta marki Sedan, Porsche, a także Chevrolet Corvette.

Samochody marki Tesla – bezpieczeństwo i niezawodność

Tesla X lub Tesla S to najbezpieczniejsze samochody SUV na świecie. Specjaliści przekonują, że Model X posiada dwa razy mniejsze prawdopodobieństwo dachowania niż inne jego odpowiedniki, natomiast Model S został skonstruowany w taki sposób, aby zminimalizować opór powietrza. Klamki drzwiowe auta są automatycznie chowane, gdy nikt z nich nie korzysta.

Dodatkową zaletą samochodów Tesla są systemy filtrujące HEPA. Systemy te chronią przed broniami chemicznymi i zapobiegają przed przedostawaniem się do przedziału pasażerskiego bakterii i wirusów. Auta charakteryzuje także zerowa emisja z rury wydechowej.

Samochody marki Tesla – jak szybko znaleźć odpowiednie części do tego samochodu?

Szukasz części do swojego samochodu? Odwiedź koniecznie: www.autoczescionline24.pl.Znajdziesz tam między innymi części zamienne do TESLA, takie jak zestawy klocków hamulcowych, tarcze hamulcowe, filtry kabinowe, świece zapłonowe oraz wiele innych części.