Sztuczna inteligencja w sprzętach LG

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Kwestią dyskusyjną jest jakość produktów marki LG, jednak to nad czym teraz pracują zrewolucjonizuje rynek. Firma ma zamiar dodać sztuczną inteligencję do sprzętów AGD!

Co raz więcej czynności, jakie wykonujemy na co dzień wymaga zwiększonej energii i źródeł prądu. Wykonywanie prostych rzeczy jest już niewystarczające. Jak twierdzi sam szef marketingu LG coraz częściej wykorzystuje się inteligentne rozwiązania dla domów. Również sprzęty tej marki mogą współdziałać z telefonami.

Bardzo popularne są inteligentne rozwiązania w postaci aplikacji telefonicznych połączonych razem z domową instalacją. Z dowolnego miejsca można wyłączy światło czy też zasunąć rolety.

Zarówno LG jak i inne firmy dążą do udoskonalania swoich produktów. Głównie poprzez instalację nowoczesnego oprogramowania, które ułatwia inteligentne funkcjonowanie całego domowego sprzętu. Firma inwestuje w nowe budowle i testowanie produktów wprowadzanych na rynek.

Firma ma zamiar inwestować swój kapitał w Polsce. Głównie dlatego, że ekonomiści szacują bogacenie się Europy i jej mieszkańców o kilka procent w skali roku. Właśnie dlatego nasz kraj idealnie nadaje się na rozwój tej firmy oraz tworzenie w niej urządzeń opartych na sztucznej inteligencji.

Współpraca

Jak ujawnia szef marketingu LG, cała firma współpracuje z Google i Amazonem. Celem tych działań jest przede wszystkim obecność na szerokich rynkach w całej Europie i nie tylko. Dzięki łączeniu umiejętności tych firm może pozyskiwać dane statystyczne i inne informacje, które pozwalają firmie spełniać wymagane przez klientów standardy. Zaznaczono również, że już teraz niektóre sprzęty z oferty LG współdziałają przy użyciu aplikacji Amazon Echo. Można nimi więc zarządzać poprzez urządzenia i aplikacje mobilne.

Co raz większy asortyment produktów tej marki sprawia, że zaczyna się bardziej liczyć na rynku. Zyskuje już na szacunku i zwiększa znacznie swoje dochody. System Internet of Things na rynku odgrywa już ogromną rolę. Sposób, w jaki LG może to wykorzystać i połączyć między sobą domowe urządzenie sprawia, że oczekiwanie na pierwsze w ten sposób zaprogramowane rzeczy będą bardzo oczekiwane. To rewolucja na rynku!