Sytem Mistral B2B – platforma B2B dla WAPRO ERP

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Poznaj system Mistral Business B2B – nowoczesną platformę sprzedaży internetowej przeznaczoną dla oprogramowania WAPRO ERP.

System Mistral Business B2B to nowoczesna platforma B2B umożliwiająca automatyzację procesu sprzedaży internetowej oraz znakomitą integrację z jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów do zarządzania firmą – WAPRO ERP.

Obecnie oprogramowanie Mistral należy do jednych z najlepszych aplikacji tego typu dostępnych na rynku, dlatego jest rekomendowane i polecane przez nasz serwis.

Nowoczesny system B2B

System Mistral Business B2B posiada wiele zalet, które wyróżniają go wśród innych platform B2B dostępnych na rynku dla małych, średnich oraz dużych firm. Przede wszystkim stworzony on został od postaw tak, aby jak najlepiej współpracował z oprogramowanie WAPRO ERP. Dzięki temu system cechuje się wysokim poziomem integracji oraz niezawodności.

System Mistral B2B oferuje wiele narzędzi, które pozwalają na automatyzację procesu sprzedaży, co bezpośrednio przekłada się na większą wydajność pracy oraz oszczędności wydatków na dział handlowy. System umożliwia składanie zamówień online przez kontrahentów firmy niezależnie od dnia, godziny i miejsca. Bezpośrednia wymiana danych z systemem magazynowo-handlowym WAPRO Mag umożliwia prezentację w czasie rzeczywistym produktów, stanów magazynowych, cen oraz historii współpracy przypisanej do konta kontrahenta.

Ponadto wśród funkcji oferujących przez system B2B marki Mistral należy także wymienić moduł reklamacji, windykacji, ofertowania CRM, obsługę przedstawicieli handlowych, rozsyłanie faktur VAT, newsletter oraz obsługę wielu oddziałów firmy.

Wdrożenie platformy B2B

O tym jak powinno przebiegać wdrożenie systemu B2B pisaliśmy w naszym artykule Proces wdrożenia systemu B2B, do którego odysyłamy wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Dla klientów, którzy decydują się na wdrożenie systemu B2B przedstawiamy listę elementów, na które warto zwrócić uwagę:

  • Analiza przedwdrożeniowa – każde wdrożenie powinno być poprzedzone analizą przedwdrożeniową, która pozwala przewidzieć wyzwania, które staną na drodze do realizacji projektu, a także dokładnie zaplanować czas oraz koszt całego przedsięwzięcia;
  • Doradztwo – Na każdym etapie realizacji wdrożenia systemu B2B partner odpowiadający za wdrożenie powinien zaoferować nowoczesne doradztwo e-biznesowe połączone ze wsparciem technicznym;
  • Szkolenie – Ważne jest także dodatkowe szkolenie z obsługi oraz konfiguracji systemu B2B, które pozwoli na łatwą i przyjemną pracę z systemem po zakończeniu jego wdrożenia.

Podsumowanie

System Mistral Business B2B to platforma, która upraszcza proces obsługi klienta oraz automatyzuje realizację zamówień. Jest to doskonały system, który sprawdzi się w przypadku rozwijających się firm poszukujących na rynku nowoczesnych rozwiązań ułatwiających prowadzenie e-biznesu.