System FONDY – autoryzacja płatności przez Internet

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Fondy to platforma płatności, której najważniejszą funkcją jest zapewnienie internetowej autoryzacji. To system, który pozwala dokonywać transakcji w Internecie bez ryzyka. Dlaczego warto wdrożyć Fondy w swoim biznesie? Zapraszamy do lektury po więcej informacji!

Systemy płatności dla sklepów internetowych

FONDY to platforma płatnościowa, której celem jest zapewnienie internetowej autoryzacji płatności w trakcie przetwarzania danych przez strony internetowe i aplikacje mobilne. To narzędzie, które wspiera pracę właścicieli platform e-commerce, prywatnych przedsiębiorców oraz usługodawców freelancerów. Platforma oferuje między innymi jednorazowe płatności karta, płatności cykliczne oraz fakturowanie online. Dzięki guzikowy płatności zamieszczonemu na witrynie lub blogu, płatności można realizować z poziomu strony internetowej.

Jakie rodzaje płatności wspiera system płatności FONDY?

Bramka płatnicza FONDY pozwala akceptować płatności online ze stron www, sklepów online i aplikacji mobilnych. Charakter platformy jest międzynarodowy, system płatności pracuje z podmiotami prawnymi i przedsiębiorcami we wszystkich krajach Unii Europejskiej i wspiera karty bankowe Visa, Visa Electron, Mastercard and Maestro z każdego kraju. FONDY wspiera płatności w ponad 100 walutach, w tym między innymi: euro, dolar, hrywna ukraińska, rubel rosyjski, funt, korona czeska, polski złoty. System płatności można łatwo zintegrować ze stroną lub usługą, procedura ta jest intuicyjna i nie wymaga wiedzy z zakresu IT.

FONDY to nie tylko fakturowanie online! Poznaj zalety tej platformy!

Dlaczego warto wdrożyć system płatności FONDY w swoim sklepie internetowym?

Główne zalety FONDY to:

  1. Sprawiedliwa wycena
  2. Obsługa wielu platform
  3. Niezawodność i sukces płatności
  4. Spersonalizowany design
  5. Elastyczność finansowa oraz technologiczna
  6. Wysoka jakość usług

Platforma FONDY jest przyjazna dla użytkowników, wspiera płatności cykliczne oraz fakturowanie online. Międzynarodowy wielofunkcyjny system płatności współpracuje z CMS, oferuje także program partnerski, bazujący na łączeniu sklepów internetowych.

Portal sprzedawcy FONDY umożliwia wysyłanie klientom informacji o fakturze, wraz z linkiem, przez który muszą zapłacić. Płatności są szybkie i komfortowe, dzięki czemu system jest wygodny także dla klientów. Dostawca usługi gwarantuje sprawność operacyjną bramki płatniczej na poziomie 99,95%. FONDY to intuicyjny, bezpieczny portal i ogromne wsparcie finansowe dla każdego sprzedawcy!