System FONDY – autoryzacja płatności przez Internet

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fondy to platforma płatności, której najważniejszą funkcją jest zapewnienie internetowej autoryzacji. To system, który pozwala dokonywać transakcji w Internecie bez ryzyka. Dlaczego warto wdrożyć Fondy w swoim biznesie? Zapraszamy do lektury po więcej informacji!

Systemy płatności dla sklepów internetowych

FONDY to platforma płatnościowa, której celem jest zapewnienie internetowej autoryzacji płatności w trakcie przetwarzania danych przez strony internetowe i aplikacje mobilne. To narzędzie, które wspiera pracę właścicieli platform e-commerce, prywatnych przedsiębiorców oraz usługodawców freelancerów. Platforma oferuje między innymi jednorazowe płatności karta, płatności cykliczne oraz fakturowanie online. Dzięki guzikowy płatności zamieszczonemu na witrynie lub blogu, płatności można realizować z poziomu strony internetowej.

Jakie rodzaje płatności wspiera system płatności FONDY?

Bramka płatnicza FONDY pozwala akceptować płatności online ze stron www, sklepów online i aplikacji mobilnych. Charakter platformy jest międzynarodowy, system płatności pracuje z podmiotami prawnymi i przedsiębiorcami we wszystkich krajach Unii Europejskiej i wspiera karty bankowe Visa, Visa Electron, Mastercard and Maestro z każdego kraju. FONDY wspiera płatności w ponad 100 walutach, w tym między innymi: euro, dolar, hrywna ukraińska, rubel rosyjski, funt, korona czeska, polski złoty. System płatności można łatwo zintegrować ze stroną lub usługą, procedura ta jest intuicyjna i nie wymaga wiedzy z zakresu IT.

FONDY to nie tylko fakturowanie online! Poznaj zalety tej platformy!

Dlaczego warto wdrożyć system płatności FONDY w swoim sklepie internetowym?

Główne zalety FONDY to:

l Sprawiedliwa wycena

l Obsługa wielu platform

l Niezawodność i sukces płatności

l Spersonalizowany design

l Elastyczność finansowa oraz technologiczna

l Wysoka jakość usług

Platforma FONDY jest przyjazna dla użytkowników, wspiera płatności cykliczne oraz fakturowanie online. Międzynarodowy wielofunkcyjny system płatności współpracuje z CMS, oferuje także program partnerski, bazujący na łączeniu sklepów internetowych.

Portal sprzedawcy FONDY umożliwia wysyłanie klientom informacji o fakturze, wraz z linkiem, przez który muszą zapłacić. Płatności są szybkie i komfortowe, dzięki czemu system jest wygodny także dla klientów. Dostawca usługi gwarantuje sprawność operacyjną bramki płatniczej na poziomie 99,95%. FONDY to intuicyjny, bezpieczny portal i ogromne wsparcie finansowe dla każdego sprzedawcy!

Podłącz się do FONDY i dowiedz się więcej! https://fondy.eu

Udostępnij.

Komentowanie wyłączone