Przyjazny bank dla firm – oferta kont firmowych, kredytów i kart kredytowych

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

NestBank dla firm – przyjazna bankowość wspierająca biznes.

Konto dla firm w NestBanku zostało tak zaprojektowane, aby odpowiadać na potrzeby klientów biznesowych i pomagać im w codziennym prowadzeniu działalności gospodarczej. Produkty i usługi finansowe dla przedsiębiorców muszą być proste i funkcjonalne, ale także nowoczesne. Niezwykle istotny jest dostęp do pieniędzy i konta przez 24h zarówno za pośrednictwem bankowości internetowej jak i mobilnej. Dodatkowo pomocną może być możliwość wizyty w jednej z placówek NestBanku prowadzonej w ramach sieci placówek zlokalizowanych w całym kraju. Możliwość stałego monitorowania stanu konta firmy a także bezpośredniego spotkania z pracownikiem banku podnoszą poczucie bezpieczeństwa oraz kontroli nad finansami. Bank w komputerze i telefonie to także ogromna wygoda i elastyczność, bo wykonanie pilnej płatności jest możliwe w każdej chwili z dowolnego miejsca.

Jakie cechy musi mieć konto w banku przyjaznym firmie?

Przedsiębiorcy rozwijający własne biznesy potrafią liczyć pieniądze i z chęcią unikają zbędnych kosztów. W NestBanku konto firmowe pozbawione jest opłat za prowadzenie bez żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Przedsiębiorcy nie płacą za wykonywanie przelewów internetowych, w tym do ZUS i US. Dużą popularnością wśród klientów firmowych NestBanku cieszą się także karty płatnicze do konta biznesowego. Karta wydawana jest bezpłatnie a umożliwia nie tylko wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach w Polsce, ale także wpłaty gotówki w ponad 2500 wpłatomatów Euronetu. Bankomaty i wpłatomaty także są bezpłatne dla klientów firmowych Nest Banku. Ich 24 godzinna dostępność sprawia, że przedsiębiorca nie jest ograniczony godzinami otwarcia placówki banku, aby wpłacić gotówkę, a pieniądze na koncie są księgowane w około godzinę od momentu wpłaty. Pełna oferta kont dla firm w NestBanku, w tym kont walutowych znajduje się na stronie internetowej banku. Konto można założyć przez Internet, a weryfikacja danych przelewem z innego banku sprawi, że rachunek będzie dostępny nawet w 15 minut.

Pieniądze dla firm na rozwój, inwestycję i bieżące potrzeby

Firmy potrzebują kapitału na rozwój swojej działalności. Rosnąca konkurencja rzuca się w oczy nie tylko firmom z tej samej branży, ale także dotychczasowym i potencjalnym klientom. Dlatego możliwość szybkiego i elastycznego dofinansowania swojej  firmy, bez utraty płynności finansowej jest bardzo istotna i oczekiwana przez przedsiębiorców.

NestBank oferuje zarówno kredyty, które można spłacać w dogodnych, ustalonych wcześniej ratach, jak i karty kredytowe, które są doskonałym zabezpieczeniem nieprzewidzianych bieżących potrzeb w prowadzeniu działalności gospodarczej. Żadna z tych form kredytowania nie wymaga poręczenia i zabezpieczeń, a wstępną decyzję kredytową z banku można otrzymać nawet w kilka minut. Pełna oferta kredytów obejmująca kredyty dla przedsiębiorców, odnawialny limit w koncie czy kartę kredytową Visa dla Przedsiębiorców znajduje się na stronie banku. Wniosek o kredyt można złożyć przez Internet. Jeśli jednak samodzielna decyzja o formie kredytowania jest trudna do podjęcia i wymaga dodatkowych wyjaśnień, do dyspozycji pozostają doradcy na infolinii lub w oddziałach banku. Przy okazji warto zapytać o aktualne promocje, które Bank uruchamia dla klientów.

NestBank stworzył platformę usług, w której swobodnie i bezpiecznie może się poczuć każdy właściciel firmy. Proste w obsłudze konto firmowe, dostępne z dowolnego miejsca o każdej porze oraz szeroki wachlarz produktów kredytowych to pakiet usług na miarę potrzeb każdej firmy poszukującej przyjaznego banku. Warto zaglądać na stronę NestBank w poszukiwaniu dopasowanych usług dla firm i dobrych promocji na produkty i usługi Banku.