Przegląd pakietów tematycznych

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Nieważne, jaki abonament INEA na telewizję wybierzesz, zawsze może brakować ci dodatkowych kanałów. Dlatego w ofercie znajdują się pakiety tematyczne, które możesz dokupić do podstawowego abonamentu. Dzięki nim zostanie on uzupełniony o dodatkowe kanały tematyczne, które najbardziej cię interesują. Oto przegląd pakietów tematycznych INEA.

INEA Telewizja pakiet sportowy Sport Pack

Sport Pack to coś dla osób uwielbiających sportowe emocje. Zawiera aż 14 kanałów sportowych, zarówno ogólnych, jak Eurosport czy Polsat Sport News, jak i wyspecjalizowanych, jak Motowizja czy FightBox dla miłośników motoryzacji i walk bokserskich. Każdy znajdzie w nim to, co interesuje go najbardziej.

Rozgrywki gier zespołowych, piłka nożna, najważniejsze wydarzenia sportowe, żeglarstwo, motoryzacja, boks… słowem wszystko, czego nie oferuje standardowa telewizja. Pakiet sportowy Sport Pack stanowi świetne uzupełnienie standardowego pakietu Komfort INEA. Cena to tylko 14,90 zł.

Sport Pack+ dla miłośników sportu

Kolejny pakiet także dotyczy miłośników sportu. Sport Pack+ zawiera tylko 5 kanałów sportowych i motoryzacyjnych. Jest odpowiednikiem poprzedniej opcji, ale dla pakietu podstawowego Ultra. Dzięki niemu będziesz mieć wszystkie programy, które są w opcji powyżej. Cena jest za to niższa – opcja sportowa kosztuje tylko 9,90 zł, warto za taką kwotę zapewnić sobie ciągły kontakt ze światem sportu.

Pakiet Eleven Sports

Fani programu Eleven Sports mogą w INEA wykupić sobie 3 jego opcje: Eleven Sports 1, 2 i 3. Dzięki temu będą mogli oglądać swoje ulubione dyscypliny sportowe w najwyższej jakości HD. Wydarzenia z  Eleven Sports rzadko emituje telewizja, pakiet sportowy staje się zatem wręcz konieczny dla wszystkich miłośników sportu.

Eleven Sports to przede wszystkim najważniejsze imprezy sportowe, istotne mecze, turnieje tenisowe i czołowe rozgrywki piłki nożnej na żywo. Tych programów nie może zabraknąć w pakiecie Komfort, dlatego są jego świetnym uzupełnieniem. Trzeba także nadmienić, że ta opcja kosztuje jedynie 9,90 zł na miesiąc, nie jest to więc duży wydatek za ogrom sportowych emocji na żywo.

Pakiet Gold Pack

Znajdziesz tutaj to, czego nie transmituje telewizja. Pakiet Gold Pack powiedzie cię na pokuszenie. W jego skład wchodzi aż 7 kanałów o gorącej tematyce. I wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie – od wysublimowanych form po filmy w wersji hardcore. W pakiecie są programy nadające produkcje zarówno dla niej, jak i dla niego. Znajduje się tutaj także DoracelTV w wersji polskiej, programy w wersji HD i w amerykańskim stylu, słowem – oferta jest tak szeroka, że trafi w gusta najbardziej wyrafinowanych widzów.

Pakiet Gold Pack można dokupić do prawie każdego abonamentu, oprócz startowego. Miesięczny koszt tego pakietu to 19,90 zł.