Praca w domu przez internet

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Praca w domu przez internet – marzenie każdej osoby. Takie możliwości daje tylko branża IT. Zastanawiasz się jak zacząć? Jaki zawodów wybrać? Pomożemy Ci tego dokonać.

Branża IT całkowicie zrewolucjonizowała rynek pracownika. Dawniej praca zdalna wydawała się czymś niemożliwym i pozwolić na nią mogło sobie nie wiele osób. Bez internetu było tak na prawdę nie wiele zawodów, które mogliśmy wykonywać w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Rozwój e-biznesu pociągnął za sobą ogromne zmiany również na polu zawodowym wielu pracowników. Dzisiaj już nie tylko praca zdalna nie robi na nikim wrażenia, stała się jednym z głównych przywilejów branży IT. Praca w domu przez internet pozwala samodzielnie planować czas, umożliwia uzyskiwanie atrakcyjnych zarobków przy elastycznych godzinach roboczych. Jak zacząć, jaki zawód wybrać? Czytajcie dalej 🙂

Programista

Od dawna wiadomo, że to właśnie programiście osiągają najwyższe zarobki w IT. Mamy dla was dobrą wiadomość – większość z nich pracuje również zdalnie, prosto ze swojego domu. Chcecie wiedzieć więcej o pracy programisty? Przeczytajcie nasz artykuł IT – najlepiej płatna branża na świecie.

Możecie zacząć od najprostszej rzeczy, czyli HTML, CSS i PHP. Wystarczy do tego kilkumiesięczny kurs i już po takim czasie możecie zacząć zarabiać od 4 000 zł w górę. Warto? Pewnie!

Copywriter

Lubisz pisać artykuły? Interesujesz się wieloma tematami i masz lekkie pióro? Zostań copywriterem i realizuj teksty na zlecenia firm. Praca w domu przez internet gwarantowana i do tego zarobki od 20 do 50 zł netto / godzinę pracy. Brzmi zbyt pięknie? Dodajmy do tego możliwość wyboru tego o czym będziesz pisać (tak – to prawda!) i fakt, że możesz zacząć od zaraz – szkolenie zajmie Ci maksymalnie kilka godzin.

Co zrobić, aby zostać copywriterem? Napisz do nas, zdobądź praktyki, staż w naszej redakcji i już za jakiś czas ciesz się pracą zdalną! A jeśli chcesz działać na własną rękę zacznij od ogłoszeń w internecie – stawiaj na jakość i ciesz się wolnością.

Freelancer

Freelancer to osoba, która realizuje na zlecenie dla firm różnego rodzaju projekty. Może przyjmować wynagrodzenie poprzez umowę zlecenie lub posiadać własną firmę. Będąc freelancerem zyskujesz 100% swojego czasu – pracujesz kiedy chcesz, wstajesz o której chcesz i rozwijasz się w dowolnym kierunku w życiu.

Freelancerzy realizują wiele różnych zawodów tak na prawdę możemy spotkać wśród nich grafików, programistów, copywriterów, szkoleniowców, specjalistów SEO, a nawet project managerów. Odwiedź serwis freelancer.pl i wybierz swoją ścieżkę kariery. Możesz zacząć od razu, zlecenia są na wyciągnięcie ręki.

Tłumacz

Znasz dobrze języki obce? 1, 2 a może więcej? Zostań tłumaczem i zacznij pracować zdalnie. Obecnie dobrzy specjaliści z branży e-learningowej zarabiają od 6 – 10 tyś zł netto miesięcznie! Jako e-tłumacz pracujesz głównie poprzez Skype lub Google Hangout i to od Ciebie zależy, których klientów wybierzesz. Najpopularniejszy jest język angielski i to tam wbrew pozorom są największe stawki. Nie oznacza to jednak, że jeżeli znasz inny język to Twoje szanse są skreślone – wręcz przeciwnie!

Praca w domu przez internet

To tylko kilka z przykładów jak dosłownie w ciągu kilku minut możesz zacząć pracować zdalnie, wprost ze swojego domu i cieszyć się wysokimi zarobkami. Wystarczy, że sięgniesz po odwagę, początkowo możesz robić to po godzinach, a z czasem zamienić na swoją podstawową pracę. Pamiętaj jednak, że praca w domu wymaga dużej dawki dyscypliny i dobrej organizacji zadań. Jesteście gotowi na nową drogę swojej kariery?

Piszcie w komentarzach co sądzicie o pracy zdalnej.