Nowoczesne akcesoria do smartfonów

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Współczesne modele smartfonów umożliwiają oglądanie filmów w jakości 8K, mają rozbudowaną optykę i są mocno naszprycowane technologią. Nic dziwnego, że i wszelkie akcesoria do telefonów charakteryzuje wielofunkcyjność oraz designerski wygląd. Co ciekawego pojawiło się ostatnio na technologicznym rynku?

Przenośna drukarka do smartfona

Wprawdzie mobilny sprzęt drukujący zawojował rynek już kilka lat temu, w sprzedaży wciąż pojawiają się nowe i ulepszone modele. Dziś kupujący ma wybór pomiędzy mobilną drukarką atramentową, laserową czy termiczną, mogąc dopasować konkretny model do swoich potrzeb. Większość współczesnych drukarek to solidnej jakości sprzęt, drukujący w wysokiej rozdzielczości zarówno w czerni, jak i w kolorze. Kolejną zaletą jest zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o wymianie baterii.

Obrotowy gimbal

Zwolennikom nagrywania dynamicznych filmów czy pstrykania równie energicznych fotek poleca się zainwestować w gimbal, który pełni rolę przenośnego stabilizatora obrazu. To niewielkich rozmiarów przenośne urządzenie można nabyć w korzystnych cenach i w efekcie cieszyć się filmikami wolnymi od drgań powodowanych przez ruchy dłonią. Gimbale charakteryzują się sporą pojemnością akumulatora – urządzenia te mogą działać nawet do 10 godzin na jednym ładowaniu.

Mobilny tripod

Współczesne modele smartfonów mają wysoce zaawansowane funkcje fotograficzne, pozwalające na wykonywanie niemal profesjonalnych zdjęć. Fotograficzną pasję warto rozwijać, a przydatnym narzędziem z pewnością będzie statyw fotograficzny przystosowany do gabarytów smartfona. Trójnóg pozwala na wykonywanie nieporuszonych zdjęć oraz filmów, a także stabilizuje obraz. Taki gadżet również poszerza perspektywę zdjęć portretowych. Fotografia smartfonem nabiera teraz zupełnie nowego znaczenia!

Poręczny speaker

Głośniki bezprzewodowe kojarzą się głównie z młodzieżą, która umila sobie czas słuchaniem muzyki w drodze do szkoły. Owszem, tego typu gadżety świetnie sprawdzają się w tej roli, jednak bez wahania można potwierdzić, że głośnik bezprzewodowy uratował już niejedną imprezę.

Choć największą popularnością cieszą się speakery, które mieszczą się w dłoni lub można je przypiąć do szlufki od spodni, rosnące zainteresowanie zauważa się również wśród większych modeli. Każdy z przenośnych speakerów można sparować ze smartfonem przez wi-fi, by cieszyć się muzyką przez wiele godzin.

Soczewki do telefonu

To kolejna propozycja dla miłośników fotografowania. Zestawy obiektów do telefonów pozwalają na wykonywanie oryginalnych zdjęć, a dzięki niewielkim rozmiarom i wadze można je wszędzie ze sobą zabrać. Podstawowy zestaw najczęściej zawiera soczewkę makro, rybie oko oraz obiektyw szerokokątny.

Okazuje się, że niepozorny smartfon, który służy głównie do wykonywania połączeń i komunikacji ze światem za pomocą mediów społecznościowych, może być wykorzystany do robienia profesjonalnych zdjęć czy nagrywania filmików. Co jeszcze planują wprowadzić na rynek producenci? Z pewnością będą to funkcjonalne akcesoria, które zaskoczą niejednego użytkownika telefonu.

Partnerem materiału jest Kraina GSM – Samsung etui, pokrowce i akcesoria.