Najpopularniejsze telefony marki Samsung

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Firma Samsung kieruje różnymi gałęziami przemysłu, poczynając od branży chemicznej, kończąc na parkach rozrywki. Większość z nas kojarzy ich jako producentów sprzętu RTV, smartfonów i gadżetów, z których korzystamy w domu, biurze, szkole czy podczas wakacyjnych podróży. Z racji tego, iż minął już półmetek 2018 r., przyjrzyjmy się, jakie modele telefonów zaprezentowane w bieżącym roku zostały najlepiej przyjęte przez konsumentów.

Telefony koreańskiej produkcji cieszą się sporą popularnością na świecie. Według badań przeprowadzonych w 2017 r. smartfony z linii Samsung Galaxy należały do najczęściej wybieranych przez Polaków. Szukając odpowiedniego telefonu, kierujemy się parametrami i opiniami innych użytkowników na temat produktu, który zamierzamy nabyć. Samsung szczyci się ulepszaniem i modyfikowaniem starszych wersji swoich telefonów, by oddać w ręce konsumentów sprzęt naprawdę dobrej jakości. Modele zaprezentowane na rok 2018 charakteryzują się eleganckim designem i ulepszonym wnętrzem: wydajniejszym procesorem, wysokiej jakości szkłem ochronnym, ciekawymi systemami zabezpieczeń i nowoczesnym aparatem. O jakich telefonach z linii Samsung Galaxy mowa?

Który telefon z linii Samsung Galaxy wybieramy najczęściej?

Zaprezentowany w lutym tego roku model S9+ z linii Samsung Galaxy został przyjęty całkiem dobrze ze względu na swoje parametry. W rzeczy samej jest się czym pochwalić: szklana i wodoszczelna obudowa, która ma wytrzymać napór do 1,5 m głębokości, aparat o podwójnej przysłonie, wyświetlacz o przekątnej 6,2 cali czy zabezpieczenie w formie czytnika linii papilarnych. Chętnych nie brakowało, ale niektórych zniechęciła cena – 4000 zł za telefon może stanowić problem. Za około dwa razy mniejszą kwotę można nabyć smartfon A8, wyposażono w 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD+, podwójny aparat 16 MP i baterię o pojemności 3000 mAh z systemem szybkiego ładowania. W obu smartfonach zastosowano ośmiordzeniowe procesory, które sprawdzą się u osób wykorzystujących telefon do oglądania filmów czy też u fanów gier oczekujących sprawnie pracującego systemu. Pierwszy z telefonów zadowoli również fotografów – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów – wspomniany wcześniej aparat umożliwia dostosowanie ilości światła do osoby, rzeczy czy sytuacji, której akurat robione jest zdjęcie. Najmłodszym z zaprezentowanych w tym roku modeli jest telefon Samsung Galaxy A6+, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu: 6-calowy wyświetlacz, aparat 16 MP i spora dawka pamięci wewnętrznej na zdjęcia, filmy i muzykę. Takie parametry przydadzą się podczas wakacyjnych podróży, a telefon można nabyć już za 1500 zł w ofertach wybranych sklepów, a więc najtaniej w porównaniu do poprzednich modeli. To jednak jeszcze nie koniec – prawdziwą gratką ma być Galaxy Note 9, którego premiera ma odbyć się za kilka dni. Terabajt na przechowywanie plików, bateria o pojemności 4000 mAh i procesor Exynos 9810 – to tylko niektóre z parametrów, jakie dotychczas udało się poznać.

Czy stanie się tak popularny, jak pozostałe modele z 2018 r.? Czas pokaże.