Kupuj prepaid PlayStation bez karty płatniczej!

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Korzystanie z gier na PlayStation w dużej mierze opiera się obecnie na internecie – w sklepie PS Store mamy dostęp do pełnej gamy tytułów, z których część dostępna jest tylko on-line. Jak można uzyskać do nich dostęp bez posiadania karty płatniczej?

W sklepie PlayStation Store za zakupy możemy zapłacić zasadniczo tylko z użyciem karty płatniczej. Jest ona wtedy podpinana pod konto i jeśli chcemy dokonać zakupu, pieniądze pobierane są wtedy bezpośrednio z niej. Nie każdy jednak chce przekazywać PS swoje dane karty lub po prostu nie dysponuje taką metodą zapłaty. Co powinniśmy zrobić w takiej sytuacji?

Generalnie mamy dwa rozwiązania – pierwszy z nich to zakupienie doładowani typu prepaid PlayStation w internecie, drugim jest zrobienie tego samego, ale w zwykłym sklepie. Żadna z tych metod nie wymaga posiadania karty płatniczej!

Doładowania możemy aktualnie bez problemu zakupić w różnych sklepach stacjonarnych. Znajdziemy je przede wszystkim w sklepach z grami oraz z elektroniką, ale również w wybranych hipermarketach oraz salonikach prasowych. Wybieramy wtedy kartę o odpowiednim nominale i płacimy za nią z użyciem gotówki albo kartą w terminalu. Potem kod z karty przepisujemy na nasze konto i doładowujemy je wybraną kwotą.

Druga opcja pozwala nam na dokonanie zakupu on-line – wtedy prepaid PlayStation przychodzi w formie kodu na wskazany adres e-mailowy. Zapłatę możemy wykonać wtedy przez przelew internetowy z naszego konta bankowego – to naprawdę proste i szybkie, ponieważ serwisy sprzedające takie doładowania wykorzystują systemy płatności on-line. Nawet jeśli wykonamy wtedy przelew międzybankowy, informacja o nim od razu dochodzi do sprzedającego, który może rozpocząć realizację usługi. W rezultacie po paru minutach mamy kod na swoim koncie.

Zatem jeśli chcemy dokonać szybkiego doładowania konta PlayStation, możemy zrobić to także bez karty – w tym celu wystarczy tylko wybranie odpowiedniego serwisu sprzedającego doładowania i szybkie przeprowadzenie transakcji on-line. To łatwe!