Bezpieczeństwo IT w dużych firmach w Polsce

Najnowszy raport Intela podsumowuje jak wygląda bezpieczeństwo IT w dużych firmach w Polsce w 2016 roku. Chcesz wiedzieć jaka jest skala zagrożeń czyhających na polskich przedsiębiorców w internecie? Zapoznaj się z wynikami badań firmy Intel.

W naszym serwisie często piszemy o tym jak ważne jest w obecnych czasach bezpieczeństwo IT w firmie. Raport na ten temat przygotowała także firma Intel, a na celownik swoich badań wzięła 250 Polskich, Węgierskich, Rumuńskich i Czeskich przedsiębiorstw. Jak pokazują wyniki raportu, aż 27% firm w Polsce odnotowało przynajmniej jeden incydent naruszenia bezpieczeństwa w ciągu ostatniego pół roku, a prawie połowa z nich nie posiada wewnętrznej procedury w przypadku wystąpienia kryzysowej sytuacji.

Firma Intel zbadała zatem, czy i w jaki sposób przedsiębiorstwa są gotowe stawić czoła co raz bardziej zaawansowanym i niebezpiecznym zagrożeniom w internecie. Zachęcamy mocno do zapoznania się z 20 stronicowym raportem dostępnym pod tym adresem oraz do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków dotyczących zabezpieczeń w waszej firmie.

Komentowanie wyłączone