Aplikacje kontrolujące wydatki

Niniejszy artykuł pod tytułem Biznes online – branże, które zyskały na pandemii nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Biznes online – branże, które zyskały na pandemii należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

W czasach, gdy zautomatyzować możemy wszystko aplikacje kontrolujące wydatki są coraz powszechniejsze. Warto w nie zainwestować, żeby zadbać o domowy budżet. Poznaj więc najlepsze z nich!

Kwitki, czyli zapanuj nad chaosem

Czy borykałeś się już z problemem, w którym Twój portfel zawiera więcej paragonów niż gotówki?  Jeśli tak to aplikacja Kwitki jest idealna dla Ciebie. Dzięki niej możesz w prosty sposób zeskanować paragon i zarchiwizować go na swoim telefonie. Jego odszukanie nie zajmie Ci więc dużo czasu, a do tego będziesz mieć pewność, że dowód kupna nie został wyrzucony ani nigdzie nie zaginął. Żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie, aplikacja pozwala na oznaczanie i segregowanie paragonów np. narzędzia, ubrania czy jedzenie. Oprócz tego możesz dodać do paragonu czas, w którym wygasa gwarancja albo inne, własne notatki. Na sam koniec apka podlicza wszystkie wydatki z danego działu i automatycznie tworzy procentowe zestawienie na koniec całego miesiąca. Praktyczne, prawda?

Aplikacje kontrolujące wydatki, czyli zagraj na swoich emocjach

Same fakty odnośnie do wydatków Cię nie ruszają i potrzebujesz dodatkowego bodźca, żeby zacząć panować nad budżetem? W takim razie aplikacja Guilt — Płacąc za grzechy, jest stworzona idealnie dla Ciebie. Z jej pomocą kontrolujesz swoje finanse według wielkości grzechu związanego z zakupami. Po prostu do każdego swojego zakupu przypisujesz odpowiednią kategorię wagową, która zależy od Twoich wyrzutów sumienia. Im większe, tym mocniejszy, czerwony kolor, a na koniec każdego miesiąca aplikacja generuje klarowne podsumowanie Twoich grzeszków. Bez problemu pobierzesz ją na swój telefon.

Wielka szczegółowość

Przejdźmy teraz do bardzo szczegółowej i skrupulatnej aplikacji o chwytliwej nazwie Kontomierz. Dzięki niej możesz kontrolować swoje wydatki pod każdym kątem! Z jego pomocą zsynchronizujesz swoje konta bankowe, więc zawsze będziesz wiedzieć, na jakie wydatki możesz sobie aktualnie pozwolić. Wszystkie zestawienia tworzone przez aplikację są naprawdę pełne detali, w związku z czym zadowolą nawet tych najbardziej skrupulatnych. Możesz korzystać z apki na swoim telefonie, ale też z powodzeniem obsługiwać ją na laptopie czy komputerze stacjonarnym. Powodzenia!