F-Secure PSB – oprogramowanie do kompleksowej ochrony Twojej firmy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Posiadasz firmę? Jeśli tak, to pewnie wiesz, jak ciąży Ci ryzyko jej zabezpieczenia od strony informatycznej. Zdajesz sobie sprawę, jak dużo kosztuje Cię ochrona Twoich komputerów, serwerów i innych elementów sieci. W kwestii zabezpieczeń nigdy nie jesteś pewny całkowitego działania wszystkich komponentów ochrony. Czy nie warto tego zmienić?

Dajemy Ci do ręki system, dzięki któremu wreszcie przestaniesz się bać o swoje dane i o posiadany sprzęt. Nosi on nazwę F-Secure PSB i skutecznie zabezpiecza wszystko – od software aż po hardware. Oczywiście mógłbyś uznać, że powyższe informacje nie są nic warte. Mógłbyś stwierdzić, że to po prostu reklama, która w zmyślny sposób przedstawia Ci konkretne rozwiązanie. Może jednak zmienisz zdanie, gdy dowiesz się, że to właśnie nasze oprogramowanie zostało już kilkakrotnie nagrodzone w ramach testów AV-Test. Doceniają nas profesjonaliści. Dlatego uważamy, że również i Ty możesz nam zaufać.

Czym jest F-Secure PSB

F-Secure PSB to kompleksowy system wielopłaszczyznowej ochrony antywirusowej, który skutecznie zabezpiecza nie tylko komputery, ale też inne elementy Twojej infrastruktury IT. Jest to narzędzie, które podczas ochrony Twoich zbiorów danych i urządzeń, będzie korzystało z najnowszych rozwiązań w kontekście ochrony antywirusowej. Co ważne – będzie przy tym stale się uczyć i rozwijać, dopasowując swoje możliwości do stale rosnących zagrożeń. Czy z Twojego punktu widzenia może być coś bardziej korzystnego?

Zalety naszego rozwiązania

  1. Nasz system jest zbudowany z określonych komponentów (poniżej opiszemy każdy z nich). Nie stworzyliśmy aplikacji, która zabezpiecza wszystko naraz. Jako specjaliści zdajemy sobie sprawę, że taki krok byłby przysłowiowym „strzałem w stopę”. Dlatego podzieliliśmy całość naszego oprogramowania na określone elementy, z których każdy odpowiedzialny jest za coś innego.
  2. Dostajesz do ręki skuteczny i nagradzany produkt. Powiedz nam, czy znasz inne oprogramowanie antywirusowe, które zyskuje same dobre opinie? Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza teraz, gdy inne, wydawałoby się, że sprawdzone rozwiązania, stają się źródłem problemów.
  3. Otrzymujesz dostęp do aplikacji, która korzysta ze sprawdzonych narzędzi zewnętrznych. Jeśli wybierzesz nas, postawisz na innowacyjność, której inni menedżerowie będą mogli Ci jedynie zazdrościć.
  4. Opierasz się na technologii chmury. Dzięki temu nie musisz instalować niewygodnego i spowalniającego pracę komputera oprogramowania. Wystarczy, że wejdziesz w określony link, wprowadzisz swoje dane autoryzacyjne i… możesz kompleksowo zarządzać całym swoim F-Secure PSB.

Co warto wiedzieć o naszym systemie?

Jak już wspomnieliśmy, nasze oprogramowanie składa się z określonych komponentów. Każde z nich ma inną funkcję i każde… daje Ci zupełnie nowy pakiet korzyści. Razem tworzą one wielofunkcyjną i wielopoziomową ochronę, jakiej nie zagwarantuje Ci żadne inne oprogramowanie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

F-Secure PSB Mobiles

  1. Computer Security – to komponent, który będzie odpowiedzialny za ochronę Twojego komputera osobistego (PC). Jest to najnowocześniejsze narzędzie, wykorzystujące w swojej pracy analizę heurystyczną i behawioralną. Dzięki nim już nigdy nie będziesz czuł się zagrożony przez ataki z zewnątrz. Narzędzie skutecznie zabezpiecza przed już wypróbowanymi, ale za to stale rozwijanymi rodzajami ataków (malware) i chroni przed nowymi zagrożeniami, choćby w postaci słynnego ransomware. Nasze oprogramowanie gwarantuje Ci pełną ochronę w czasie rzeczywistym. I co ważne – w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych nie spowalnia pracy Twojego komputera, czy też sieci internetowej.
  2. Mobile Security – to z kolei komponent, który pozwoli Ci zabezpieczyć wszystkie posiadane przez Ciebie urządzenia mobilne. Nie wierzysz? Dzięki nowatorskim rozwiązaniom będziesz miał szybki dostęp do posiadanych przez Ciebie, służbowych urządzeń mobilnych. Będziesz mógł stale kontrolować ruch sieciowy pomiędzy nimi, dzięki czemu jeszcze lepiej zoptymalizujesz swój poziom ochrony.
  3. Server Security – posiadasz swój własny serwer? Jeśli tak, to doskonale zdajesz sobie sprawę, jak istotne jest zabezpieczenie ruchu sieciowego w jego obrębie. Jakiekolwiek zaniedbanie może tu doprowadzić do poważnych strat o których lepiej nawet nie myśleć. Za pomocą wyżej wymienionego komponentu będziesz mógł skutecznie monitorować ruch wchodzący i wychodzący (w czasie rzeczywistym) a także kontrolować na bieżąco zawartość serwera.
  4. Password Protection – nawet najbardziej zaawansowany system zabezpieczeń nie będzie skuteczny, jeśli nie zadbasz o prawidłowe zabezpieczenie haseł w Twojej sieci. Owszem, jeśli w grę wchodzi jedynie skrzynka mailowa, hasło możesz zapamiętać, lub ewentualnie zapisać na kartce i schować w niedostępnym miejscu. A co, jeśli takich haseł jest kilkadziesiąt, bądź też kilkaset? W ramach świadczonych usług oferujemy naszym Klientom dostęp do wygodnego menedżera haseł. Pozwoli on skutecznie pogrupować odpowiednie ciągi znaków, zaszyfrować je a także – wygenerować zupełnie nowe. 
  5. Management portal – z Twojego punktu widzenia będzie to najbardziej istotny komponent całego systemu F-Secure PSB. To z jego pomocą będziesz mógł kompleksowo zarządzać wszystkimi posiadanymi zabezpieczeniami i stopniami ochrony. Co ważne – portal ten będzie dostępny w oparciu o technologię chmury. Oznacza to, że nie będziesz musiał nic instalować, by móc z niego korzystać. Do kompleksowej realizacji zadań wystarczy Ci jedynie komputer (bądź jakiekolwiek inne urządzenie) i zainstalowana przeglądarka internetowa. 

Podsumowanie

Podsumowując, F-Secure PSB to zaawansowany i kompleksowy system ochrony, który zabezpieczy Twoją firmę w każdym możliwym aspekcie. Po co zabezpieczać poszczególne sektory firmy innymi rozwiązaniami. Praktyka uczy, że taki krok nigdy się nie opłaca a co najgorsze – nie gwarantuje maksymalnej i skutecznej ochrony. Pora to zmienić. Pora postawić na sprawdzony system.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do funkcjonowania naszego systemu, koniecznie zgłoś się do nas i zapytaj o szczegóły. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie: https://fsecure-psb.pl.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij.

Komentowanie wyłączone