Dobór akcesoriów do telefonu na przykładzie Nokia 5.1

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wiele osób wyczekiwało powrotu Nokii do grona najlepszych i wreszcie się doczekuje. Nokia przez ostatni rok poczyniła ogromny postęp, czego efektem jest chociażby model Nokia 5.1. Smartfon ten został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD+ i szkło ochronne Gorilla Glass, przez co szybko zdobył popularność i ludzie ponownie zaczęli zwracać uwagę na telefony Fińskiej marki – niegdyś zdecydowanego króla wśród wszystkich marek zajmujących się produkcją komórek.

Na jakie akcesoria do Nokii 5.1 zwrócić uwagę?

Nokia 5.1 jest świetnym sprzętem – to nie ulega wątpliwości i może spokojnie konkurować z najlepszymi firmami na rynku. Jednak jeśli już zdecydowaliśmy się na ten model powinniśmy wiedzieć, jakie akcesoria warto dokupić, aby smartfon stał się naszym najlepszym przyjacielem. Do każdego telefonu istnieje mnóstwo dodatków, na które konsumenci czasami się decydują, a czasami nie. Tymczasem dobór akcesoriów jest bardzo ważny – możemy uniknąć dzięki temu późniejszych problemów z np. porysowaną obudową, co znacznie utrudni ewentualną sprzedaż smartfona. 

Nokia została posiada szereg specjalnie dedykowanych akcesoriów, które powinien mieć każdy szanujący się użytkownik smartfonów. Nasz wybór padł na akcesoria do Nokia 5.1 z oferty sklepu IziGSM: 

Jakie etui do Nokia 5.1?

Nasz wybór padł na klasyczne, czarne etui silikonowe. Jak już wcześniej zostało wspomniane – etui zapobiega powstawaniu rys na obudowie i chroni smartfona przed uszkodzeniami. Przy szkle Gorilla Glass, które Nokia 5.1 posiada już na starcie i silikonowym etui, nasz telefon stanie się twierdzą nie do zdobycia. Jeśli komuś zależy, aby jego Nokia była równie niezniszczalna co model 3310, zdecydowanie powinien zainwestować w Case. Kolor zależy od indywidualnych preferencji – czarny jest najbardziej elegancki i klasyczny. 

Jakie słuchawki do Nokia 5.1?

Ciężko wyobrazić sobie smartfona bez słuchawek. Współczesne smartfony pełnią rolę nie tylko urządzenia do rozmów i wysyłania wiadomości, ale przede wszystkim są przenośnymi odtwarzaczami muzyki. Podobnie jest z Nokią 5.1. Niestety najczęściej w zestawie otrzymujemy słuchawki przewodowe, które w dzisiejszych czasach pełnych biegu, zwyczajnie się nie sprawdzają. Dodatkowo jeśli prowadzimy aktywny tryb życia i uprawiamy sport, potrzebujemy czegoś, co da nam dostęp do ulubionej muzyki bez kabli. Tutaj z pomocą przychodzą słuchawki Bluetooth Forever TWE-100 do Nokia 5.1, które nadają się do bezprzewodowego słuchania muzyki – podczas spoczynku czy biegania.

Jaki statyw selfie do Nokia 5.1?

Selfie Stick to dziś podstawa. Niektórzy kupują go od razu przy zakupie smartfona. Kiedyś do zrobienia zdjęcia z przyjaciółmi, potrzebowaliśmy najczęściej osoby trzeciej, a dziś wystarczy nam „kij do selfie” i możemy robić tyle zdjęć, ile dusza zapragnie. Czarny kijek selfie z technologią Bluetooth umożliwia wykonywanie zdjęć bez uruchamiania samowyzwalacza. Wystarczy, że użyjemy przycisku, który znajduje się przy rączce i zdjęcie zostanie wykonane bezprzewodowo.

Jaki głośnik multimedialny do Nokia 5.1? 

Jeśli często słuchamy muzyki używając smartfona i chcemy podzielić się z nią także ze znajomymi np. na domówce, powinniśmy zainteresować się bezprzewodowym głośnikiem do Noki 5.1. Głośnik multimedialny Bluetooth JBL GO2 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Został wykonany z wodoodpornej konstrukcji, co jest jego wielkim atutem. Możemy dzielić się najlepszymi kawałkami ze znajomymi również na basenie czy plaży. Dzięki technologii Bluetooth możemy odtwarzać muzykę bez zbędnego okablowania. Wystarczy smartfon i głośnik. Małe rozmiary głośnika sprawiają, że wystarczy włożyć go do kieszeni, aby cieszyć się fantastycznym dźwiękiem. 

Udostępnij.

Komentowanie wyłączone